Bayi Giriş

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Neden MCDOG burgeri satın almalıyım?

MCDOG burger gerçek etlerden üretilmiş can dostlarınızın temel besin maddelerini içeren bir tam mamadır. Ödül değil temel ihtiyaçtır.


MCDOG gerçek etlerden üretilmiş olsaydı daha pahalı olması gerekmez miydi?

MCDOG olarak ihtiyacımız olan ürünleri mevsiminin en ucuz olduğu dönemde alıp eksi 18 soğuk odalarda üretime kadar saklıyoruz.  Örneğin, balık kışın av sezonunda bol olduğu zaman fiyatları takip ediyoruz, en düşük olduğu dönemde alımlarımızı yapıyoruz.


MCDOG'u dondurucuya koymamız gerekir mi?

Hayır gerekmez. Konserve tekniği ile üretildiği için oda sıcaklığında güneşe maruz bırakmadan saklayabilirsiniz. Kutu açıldıktan sonra tamamını kullanmanız gerekir veya kalanını buz dolabına koyup hemen tüketmeniz gerekir.


Köpegimi sadece MCDOG ile besleyebilir miyim?

Sadece etten yapıldığı için MCDOG'ta köpeğinizin tüm besin ihtiyacı vardır. Aynı yiyeceği sürekli yemek çok tavsiye edilmemektedir bu nedenle günlük 1-2 öğünü MCDOG 1-2 öğünü kuru mama ile çeşitlendirmek yararlı olacaktır.


Ürünü beğenmesem iade hakkım var mı?

Ürün 10'lu - 20'li ambalajlar halinde satışa sunmaktayız. 10'lu kolide 1-2 kutu açtıktan sonra memnun kalmaz iseniz diğerlerini açmadan 10 adet olarak satın aldıktan 1 hafta içinde  iade edebilirsiniz.


MCDOG'u kedime verebilir miyim?

Kedinize vermenizde bir sakınca yok ama köpek için üretilmiş olmasından dolayı size kediler için özel ürettiğimiz kittyfoodcat kedi köftemizi almanızı öneririz.


MCDOG'u nereden satın alabilirim?

MCDOG'u internet sitemizden, seçkin petshoplardan, Trendyol, N11,  Hepsiburada gibi alış veriş sitelerinden kredi kartı ve kapıda ödeme gibi seçeneklerle kolaylıkla alabilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular