Bayi Giriş

Ürünler

Neden Köpek Burger?

Neden Köpek Burger?

Neden Köpek Burger?

Bildiğiniz gibi can dostlarımız olan köpekler etçil hayvanlardır. Beslenme ihtiyaçlarını et tüketerek karşılamak doğalarının bir parçasıdır. 

Bu nedenle günlük beslenme ihtiyacının bir bölümünü hayvansal gıda ile karşılamaları gerekmektedir. Günümüzde piyasada satışa sunulan kuru mamaların büyük bir bölümü hayvansal gıda içermemektedir Hububat, arpa, buğday ve mısır ağırlıklı üretilmekte ve az miktarda kemik unu gibi hayvansal gıda katılmaktadır

Etçil olan köpekler yoğun olarak tahıl ile üretilen kuru mamalar ile beslendiğinde yaşam süreleri kısalmakta, metabolizma hastalıklarına neden olmaktadır.  Yaş mamalar etten üretildiği ve fiyatı yüksek olduğu için genellikle ödül maması olarak adlandırılmaktadır. Nitekim can dostlarımızın temel ihtiyacı olan doğru beslenme bir ödül olarak düşünülmemelidir. 

MCDOG Köpek Burger olarak burada devreye girerek tamamı tavuk, balık ve kırmızı etten üretim yaparak, ödül maması değil küçük dostlarımızın temel ihtiyacını karşılamak için Türkiye’de bir ilk olarak Mcdog Burgeri sizlerin ve can dostlarınızın beğenisine sunduk. 

MCDOG Köpek Burger hayvansal yan ürünlerden değil direkt olarak hayvansal ürünlerden üretilmiştir. Hiç bir katkı maddesi kullanılmadan gerçek, besin değeri yüksek bir burger üretim esasına göre üretilmiştir.  İşletmemize gelen hayvansal ürünler kıyma makinasından geçirilerek kıyma haline getirildikten sonra çeşitli az miktarda sebzeler ile yoğurulmakta, daha sonra şekil verilerek burger haline getirilmektedir

Burger haline gelen ürün fritözden geçirilerek kısmi pişirilmekte olup, devamında uygun olan konserve kutularına yerleştirilerek üzerine et suyu ilave edilmektedir.

Konserve kutuları kapatılarak 120 derece sıcaklıkta otoklav cihazında 2 saat boyunca sterilizasyon işleminden geçerek konserve haline gelmektedir.  Burger üretim tekniği ile mama üretimi dünyada ilk olarak firmamız tarafından yapılmaktadır.  Özen ve titizlikle üretilen mamalar en azından günün 1 öğünü can dostlarımıza verilerek, onların et ile beslenmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Kuru mama fiyatına gerçek etlerden üretilmiş Mcdog Köpek Burgeri mutlaka denemenizi önemle tavsiye ediyoruz.  Satış kanalımızdan beğenmediğiniz takdirde iade garantili mamalarımıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz…

Neden Köpek Burger?